KINEX predávame aj ALUMINIUM (hliník)

PRODUKTY

Naše služby

Našim klientom ponúkame široké spektrum nerezových hutníckych výrobkov, ktoré sa vďaka zdravotnej nezávadnosti, plneniu vysokých požiadaviek európských noriem a celoživotnej stálosti používajú na ďalšie spracovanie v potravinárskom, strojárskom, stavebnom a petrochemickom priemysle. Zároveň klientom zabezpečujeme komplexnú starostlivosť od poradenstva, konzultácií a prípravy tovaru na mieru, až po expresné expedovanie tovaru.

PORADENSTVO

Základom každej obchodnej spolupráce sú bezplatné konzultácie v oblasti spracovania a používania nehrdzavejúcich (nerezových) ocelí, alebo vypracovanie cenových ponúk na základe Vašich telefonických, faxových a e-mailových požiaviek. O vypracovanie cenovej ponuky môžte jednoducho požiadať aj pomocou formulára na našej internetovej stránke.

RIEŠENIA NA MIERU

Naši pracovníci Vám vždy vychádzajú v ústrety a pri pravidelných či väčších odberoch je možné dohodnúť zvýhodnené individuálne obchodné podmienky. Uvedomujeme si, že čas našich partnerov je drahý, preto Vás v prípade potreby môžu navštíviť naši obchodní zástupcovia priamo v sídle Vašej spoločnosti.

PROFESIONÁLNE LOGISTICKÉ SLUŽBY

V logistickom centre s rozlohou s rozlohou 2000 m2 nájdete viac ako 3280 druhov výrobkov v akostných, rozmerových a povrchových prevedeniach. Zakúpené produkty Vám narežeme, zabalíme a označíme štítkom podľa Vášho priania. Podľa rozsahu požiadavky zákazníka zabezpečujeme prepravné služby v rámci celého Slovenska do 24 alebo 48 hodín v spolupráci s našim zmluvným špedičným prepravcom TopTrans EU a.s., ktorý je zárukou promptného dodania.

Produkty, ktoré nenájdete v našich skladoch dodávame v termínoch 7 až 14 dní v závislosti od individuálnych požiadaviek zákazníka.